Military Spouse Jobs

MILITARY SPOUSE JOBS

Job Information

CBRE Facilities Manager in Sochaczew, Poland

Facilities Manager

Job ID

176715

Posted

08-Aug-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Sochaczew - Mazowieckie - Poland

Facility Manager / Kierownik ds. utrzymania infrastruktury klienta

Lokalizacja: Sochaczew

Opis stanowiska:

· Zarządzanie zespołem zajmującym się usługami FM na terenie fabryki (recepcja, utrzymanie terenów zewnętrznych, ochrona, utrzymanie czystości, pest control, obsługa techniczna)

· Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

· Kontrolowanie budżetu FM i kosztów usług. Monitorowanie i raportowanie wyników.

· Opracowywanie i zarzadzanie budżetem OPEX.

· Zarządzanie i nadzór nad pracą podwykonawców .

· Wspieranie i zarządzanie projektami FM klienta.

· Regularne inspekcje obiektów w celu zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych usług

· Nadzór nad budżetem i finansami; dostarczanie danych do raportów

· Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientem

· Tworzenie planów inwestycyjnych

· Optymalizacja kosztów

· Ciągłe doskonalenie jakości realizacji usług poprzez wymianę doświadczeń i wdrażanie innowacji

Wymagania od kandydatów:

· 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

· Doświadczenie w zarządzaniu serwisami soft (sprzątanie, ochrona, administracja, recepcja)

· Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu usługami/serwisami technicznymi

· Mile widziane doświadczenie w sektorze FMCG/food

· Wykształcenie wyższe

· Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym

· Potwierdzona doświadczeniem znajomość obszaru zarządzania zespołem i obsługi klienta biznesowego

· Umiejętność pracy z podwykonawcami w koordynacji i nadzorze pracy zespołów zewnętrznych

· Wysoki poziom kompetencji społecznych, efektywna organizacja czasu i pracy, przedsiębiorczość, samodzielność

· Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Zatrudnienie na umowę o pracę

· Prywatną opiekę medyczną

· Benefity w ramach funduszu socjalnego

· Możliwość rozwoju

· Auto służbowe

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)