Military Spouse Jobs

MILITARY SPOUSE JOBS

Job Information

Upstone Materials Główny Mechanik in Gdańsk, Poland

Główny Mechanik

Data:17 sie 2024

Lokalizacja: Gdańsk, Pomorskie, PL, 80-180

Firma: Colas

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie COLAS funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy. W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Misja

Konserwuje i naprawia sprzęt, pojazdy i/lub obiekty używane do prowadzenia projektu.

Główne obowiązki

  • Sprawdzenie stanu technicznego oraz nadzór nad remontami i naprawami wszystkich jednostek sprzętowych w rejonie

  • Współudział w budowaniu serwisu maszyn i sprzętu budowlanego,

  • Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn i sprzętu budowlanego w oddziałach spółki w regionie

  • Dbanie o prawidłowe działanie maszyn i sprzętu budowlanego. weryfikacja uszkodzonych elementów maszyn wraz z określeniem zasadności ich wymiany bądź naprawy

  • Identyfikowanie awarii: wykrywanie i lokalizowanie awarii za pomocą odpowiednich narzędzi diagnostycznych, przeprowadzanie testów poprawności działania przed ponownym oddaniem do użytku, identyfikowanie przyczyny awarii oraz określenia czynności technicznych do wykonania

  • Konserwowanie i naprawianie pojazdów lub urządzeń budowlanych: przeprowadzanie okresowych konserwacji pojazdów budowlanych zgodnie z zaleceniami producenta, przeprowadzanie napraw (mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, pneumatyczne, hydrauliczne) zgodnie z ustaloną diagnostyką, weryfikowanie poprawności działań sprzętu i pojazdów przed ich udostepnieniem, aktualizowanie dziennika konserwacji (papierowy lub komputerowy)

  • Organizowanie pracy w trakcie napraw maszyn produkcyjnych

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu części zamiennych i eksploatacyjnych do maszyn

  • Dbanie o powierzony sprzęt, rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków przyporządkowanych zajmowanemu stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum rok czasu,

  • Gotowość do podróży służbowych w ramach regionu,

  • Wykształcenie techniczne,

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze MAG/MIG,

  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • nagrodę roczną

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • naukę języków obcych

  • dodatek świąteczny

  • dofinansowanie wakacji dla dzieci

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • częściowo sponsorowane ubezpieczenie grupowe dla Pracownika